İletişim No : +90   (542)   5268694
Müşteri Hizmetleri

TESLİMAT

Ürün teslimat süresi İstanbul içi 5 gün, İstanbul dışı ise 7 gün + Sevkiyat veya Kargo Teslimat Gün Sayısı kadardır.
Özel tasarım ve işcilik isteyen ürünler için teslimat süresi siparişinizi verdiğinizde size belirtilecektir.
İstanbul içi 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerimize sevkiyat ücretsizdir. İstanbul dışı için lütfen fiyat isteyiniz.

 

GARANTİ

Garanti süresi bütün ürünler için teslim aldığınız tarihte başlayıp toplam 2(iki) yıldır. Malzeme, İşcilik veya Montaj hatalarından kaynaklanan tüm sorunları firmamız ücretsiz karşılayacaktır.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

Ürünlerin montajını firmamıza ait olmayan başka bir montaj ekibi tarafından yapılması durumunda, ahşap ürünlerin aşırı nemli veya sıcak ortamda bulunması, ürünün amacının dışına çıkılması, doğal afetlerin ürüne verdiği zarar durumunda ürün veya ürünler garanti kapsamı dışındadır. Ürüne firmamız dışında müdahale edilmesi, parçalanması ve tekrar montajı durumunda garanti kapsamı dışındadır.

 

 

İADE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren hiç bir zedeleme, çizme, zarar vermem şartı ile 7 gün içerisinde geri iade hakkınız mevcuttur. Özel sipariş ve tasarım ürünlerinde iade hakkı yoktur. İade edilecek ürünün tüm aksesuarları, ilgili fatura ve diğer tüm ekleri eksiksiz iade etme hakkınız mevcuttur. Ürünle birlikte gelen eklerden herhangi biri veya fatura eksikliği durumunda iade kabul edilmez.

İade edilen ürün ödemesi ?

Nakit veya havale ile yapılan ödemeler 10 gün içerisinde, kredi kartı ile yapılan ödemeler ise 2-4 hafta arasında yansıtılmaktadır.
Ürün iadesinde doğabilecek kargo bedeli, taşıma ücreti veya herhangi bir masraf durumu müşteriye ait olup müşteri karşılayacaktır.


Tüm hakları saklıdır. © 2007
Gizlilik Bildirimi

Web tasarım ve Uygulama